top of page

O Akademii

Możesz wejść w dowolnym momencie. Wszystko zależy od poziomu Twojego zaawansowania oraz założonego osiągnięcia nauki. Moduły od postaw po zaawansowane rozwiązania w stomatologii cyfrowej, krok po kroku, od najlepszych, doświadczonych praktyków w Polsce.

Co robimy?

Na przestrzeni ostatnich lat zmierzyliśmy się z dwoma przeciwnymi kierunkami - w pierwszym - pościg za innowacyjnymi technologiami, w drugim - brak możliwości wykorzystania w pełni tych technologii w codziennej praktyce, niezależnie od systemu w jakim pracujemy. 

Wyszliśmy na przeciw potrzebom, aby Zespół nauczył się wykorzystywać najnowocześniejszą technikę i stworzył własny workflow w digitalu, tak aby maksymalnie zwiększyć wydajność oraz jakość i satysfakcję w codziennej pracy.

Nasza Wizja

Innowacyjność to podążanie z duchem czasu.

 

Rozumiemy, że nie zawsze to, co nowe jest sprawdzone, a najnowsze nie zawsze znaczy najlepsze. Bycie innowacyjnym to coś zupełnie innego. Być innowacyjnym w dzisiejszych czasach, oznacza być zawsze o krok do przodu. Innowacyjność to spojrzenie przed siebie i wyciągnięcie po to ręki. Innowacyjność to zapewnienie ciągłości rozwoju. Innowacyjne, opatentowane technologie stanowią klucz do dalszego sukcesu, zwiększają poczucie bezpieczeństwa, komfort, szybkość, precyzyjność oceny oraz dokładność leczenia.

Logo-orygfiol.jpg

Im prościej, tym lepiej

Oferujemy tylko to, do czego sami  jesteśmy przekonani. Zapewniamy najwyższej jakości obsługę, sprawność i szybkość działania.

 

Stałym Partnerom w razie potrzeby udzielamy bezpłatnych porad z zakresu marketingu strategicznego na rynku stomatologicznym. Stanowi to nieodłączny atut współpracy z nami. To wszystko dlatego, że dobro Pacjenta oraz satysfakcja pracy Lekarza jest według nas kluczem do idealnych usług medycznych.

 

Dzięki technologiom, jakie reprezentujemy, możemy zaoferować Tobie idealne ku temu narzędzie. Szkolenia i kursy przez nas oferowane, nie stanowią ślepej reklamy produktów, ale obiektywne techniczne wskazówki i wskazania możliwości metodologicznych pracy, które wykorzystasz każdego dnia w praktyce lekarskiej.

 

Poza tym dbamy o to, aby idealnie sprostać wszelkim oczekiwaniom, zapewniamy przyjemną atmosferę oraz niezapomniane wrażenia.

Dołącz do nas

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy
bottom of page